Trakce alopecie: Příznaky a prevence

Trakce alopecie: Příznaky a prevence

Trakce alopecie je vypadávání vlasů způsobené přísně taženými účesy. Chycen brzy, je to plně reverzibilní a vlasy mohou opětovné opětovné. V průběhu času se však vlasové folikuly mohou nevratně poškodit, aby se vlasy nedosahovaly.

Tento článek poskytuje klíčové informace o příčinách, léčbě a prevenci trakční alopecie. Co je to trakce alopecie?

Trakce alopecie je vypadávání vlasů způsobené vlasy, které jsou po dlouhou dobu taženy stejným způsobem.

Trakce se může stát každé Pevně ​​se vrátí, ať už v copech, dredech nebo ohonu. Může to také nastat, když se každý den používá těsné hlavy stejným způsobem. To způsobuje zarudnutí, svědění a dokonce i hnisové vředy nebo infekce.

 • Malé pupínky se objevují na pokožce hlavy nebo na základně copu
 • zarudnutí, svědění a vředy na pokožce hlavy
 • Rozdělení vlasů se rozšiřuje
 • Záplaty tenkých nebo rozbitých vlasů v místech, kde byly vlasy pod napětím
 • skvrny lesklé, zjizvené kůže v pokročilejších případech
 • Příležitostně nosí těsné účesy není problém a některá denní vypadávání vlasů je normální. Podle americké akademie dermatologie lidé každý den ztratí mezi 50 a 100 chlupy, které jsou obvykle nahrazeny novým růstem vlasů.

  Tato forma vypadávání vlasů se liší od ostatních, jako je alopecia areata, alopecia universalis a plešatost mužského nebo ženského vzoru, které jsou způsobeny genetickými nebo imunitními faktory.

  A související Stav zvaný centrální odstředivá cicatriciální alopecie (CCCA) může nastat také, když vypadávání vlasů na koruně a pohybuje se ven. Tento typ alopecie pravděpodobně způsobí zjizvení na pokožce hlavy.

  • Některé účesy, včetně dredů, copánků, kukuřičných a těsných ponytailů.
  • Prodloužení vlasů nebo vazby. Prodloužení jsou přilepena nebo pevně svázaná se základnou vlasů, což může způsobit napětí u kořenů vlasových kořenů. Kontakt s vlasy. Velmi dlouhé nebo pevně svázané vousy mohou také vést k trakční alopecii.
  • Relaxery vlasů a další chemické ošetření. Ty mění strukturu vlasové šachty způsobem, který zvyšuje pravděpodobnost vypadávání vlasů. Podle jedné studie to byl nejvýznamnější rizikový faktor pro trakční alopecii.

   Trakce alopecie je běžná mezi baletními tanečníky a dalšími sportovními profesionály, kteří nosí těsné buchty nebo ponytails po dlouhou dobu. Starší lidé, protože vlasové folikuly se v průběhu času přirozeně oslabují. Ponechání vlasových sponek v kožešině psa příliš dlouho nebo umožní, aby kožešina vytvořila dredy, mohou namáhat folikuly, aby způsobily bolestivé tahy a vypadávání vlasů. měnící se techniky účesu. Zde je několik kroků k léčbě tohoto stavu:

   https://recenzeproduktu.top/clean-vision/

  • Pokud je to možné, vyhněte se těsným účesům. Pokud náboženství nebo profese člověka vyžadují těsné účesy, měly by si své vlasy spojit co nejvíce a nosit vlasy uvolněné nebo dolů, kdykoli je to možné. Vyvarujte se relaxátoru na již uvolněné vlasy. Přibližně 40 procent lidí, kteří používají produkt Minoxidil, znovu opěraje některé vlasy po 3 až 6 měsících. Správa potravin a léčiv Spojených států (FDA) schválila Rogaine, ale lidé by jej neměli používat, pokud je jejich pokožka hlavy červená nebo zanícená. Steroidní krémy mohou snížit otok na pokožce hlavy způsobené trakční alopecií. Pokud dojde k podstatnému zjizvení, vlasy nemusí být schopny růst. V závažných případech jsou transplantace vlasů nebo maskovací techniky možností.
  • Změňte účesy každých pár týdnů
  • Noste silné, volné copánky místo malých, těsných copán Uvolněné, jak často je to možné

  Je nezbytné udržovat zdravé vlasy tím, že získávají dostatek bílkovin a železa, které jsou nezbytné pro růst vlasů. Mezi dobré zdroje železa patří fazole, ořechy, hnědá rýže, maso a listová zelenina, jako je špenát. Ve většině případů bude rozpoznat problém a vyhnout se těsným účesům k úplnému obnovení vlasů.

  V pozdějších stádiích se mohou folikuly poškodit a vlasy se nemusí znovu růst. V těchto případech se může člověk chtít zeptat zdravotnického profesionála na transplantace vlasů. Profesionál může vypracovat příčinu vypadávání vlasů a navrhnout nejlepší léčbu. Pouze z recenzovaných studií, akademických výzkumných institucí a lékařských časopisů a asociací. Vyhýbáme se používání terciárních odkazů. V každém článku propojujeme primární zdroje – včetně studií, vědeckých odkazů a statistik – a také je uveďte v sekci zdrojů v dolní části našich článků. Další informace o tom, jak zajistíme, že náš obsah je přesný a aktuální, se můžete dozvědět čtením naší redakční zásady .

  Read Previous

  5 Manières Pour Bonifier Jeux gratowin-casino com De Salle de jeu Un brin Gratuit

  Read Next

  Des Moines Singles Find Personals on Your City