1 lžíce hroznového a olivového oleje (nebo jakákoli kombinace dvou olejů)

1 lžíce hroznového a olivového oleje (nebo jakákoli kombinace dvou olejů)

Můžete použít 1 polévkovou lžíci každé sušené bylinky v libovolné kombinaci z výše uvedeného seznamu. Pro zajištění účinnosti a dobré vůně tohoto spreje proti hmyzu pro domácí použití se doporučuje přimíchat alespoň 1 bylinu z čeledi mátových.

Dobře promícháme a přikryjeme pokličkou a necháme úplně vychladnout. Zakrytím zajistíte, že se esence připraveného spreje neztratí výpary nebo vypařováním.

Jakmile vychladne, sceďte bylinky a přidejte do vody s bylinkami 1 šálek vilínu nebo lihu. Uchovávejte jej v lahvičce s rozprašovačem proti hmyzu a uchovávejte na chladném místě pro další použití. Použijte tento sprej proti hmyzu, kdykoli se potřebujete zbavit veškerého otravného hmyzu. Úžasně voní a nabízí okamžitý účinek.

Esenciální oleje a vilínový sprej proti hmyzu

Výhody esenciálních olejů jsou obrovské, protože jsou bohaté na přírodní léčivé vlastnosti, jako jsou antioxidační vlastnosti, které poskytují ochranu kožním buňkám. Takže esenciální oleje napuštěné DIY sprej na hmyz jsou nabité všemi funkcemi a výhodami těchto olejů.

Poskytuje ochranu vaší pokožce před kousnutím od štěnic a odhání svilušky a klíšťata, kdykoli se vydáte do lesnatých oblastí a keřů.

Ingredience

6 uncí vilín2 unce ricinový olej15 kapek citronelového oleje15 kapek eukalyptového oleje5 kapek skořicového oleje5 kapek mátového oleje

Instrukce

Všechny ingredience smíchejte v plastové lahvičce s vilínovým základem. Nalijte jej do velké lahvičky s rozprašovačem proti hmyzu pro snadnou aplikaci při použití. Noste to s sebou, kdykoli navštívíte místo náchylné k chybám.

Tento domácí sprej proti hmyzu je velmi účinný zejména díky obsahu ricinového oleje, který je primární složkou tohoto receptu. Je to nejpoužívanější složka i v komerčních sprejích proti hmyzu, ale v pozměněné formě.

Také obsah mátového oleje v tomto spreji pro kutily zajišťuje velmi krásnou vůni spolu s ochranou proti hmyzu, aby byla zajištěna vaše plná zdravotní bezpečnost.

Citron, levandule a vanilka DIY sprej proti hmyzu

Levandulový olej je účinná složka dobře známá pro svou účinnou schopnost bojovat proti hmyzu nebo hmyzu spolu s přirozenou uklidňující vůní. Opět citronová šťáva použitá v tomto spreji proti hmyzu pro domácí použití pomáhá zvýšit účinnost tohoto domácího repelentu proti hmyzu a dodává do něj velmi osvěžující vůni.

Ingredience

15 kapek levandulového esenciálního oleje3 až 4 lžíce citronové šťávy3 až 4 lžíce vanilkového extraktuDestilovaná voda

Instrukce

Všechny ingredience smíchejte v uvedeném množství ve spreji. Doplňte zbývající prostor láhve destilovanou vodou. Dobře protřepejte a váš sprej proti hmyzu je připraven k použití.

Můžete jej nastříkat přímo na pokožku a oblečení, protože je naprosto bezpečné aplikovat na pokožku, aniž by došlo k riziku podráždění. Noste tuto přenosnou láhev s sebou na dlouhou cestu do lesa nebo na venkov.

Je to nejlepší alternativa k komerčním sprejům bohatým na DEET kvůli své bezpečnosti, účinnosti a velmi nízkým nákladům.

Tea Tree Oil DIY sprej proti hmyzu

Tea tree oil je dobře známý pro své přirozené léčivé vlastnosti, jako jsou antimikrobiální, protizánětlivé a antiseptické. To je důvod, proč funguje velmi efektivně, když se používá jako klíčová složka v repelentu proti hmyzu. Dokáže ochránit vaše tělo před mouchami, komáry a pakomáry.

Ingredience

10 kapek čistého esenciálního oleje z čajovníku1 ½ šálku sladké vody

Instrukce

Všechny přísady v čisté a prázdné lahvičce s rozprašovačem dobře promíchejte. Nastříkejte si tento připravený repelent proti hmyzu na kůži, než se vydáte z domu do křoví nebo na místo náchylné k hmyzu. Esenciální olej z čajovníku je velmi zdravý a šetrný k pokožce, takže je bezpečné aplikovat tento sprej proti hmyzu na kůži a oblečení, abyste zůstali v napětí bez rizika kousnutí hmyzem.

Vodka, olivový olej nebo DIY sprej proti hmyzu z hroznových semen

Můžete si vyrobit účinný sprej proti hmyzu vlastními rukama s některými rostlinnými nebo rostlinnými oleji, protože obsahuje přirozené insekticidní vlastnosti. Některé rostlinné oleje, které můžete zahrnout do svého domácího spreje proti hmyzu, zahrnují hroznový, neemový, jojobový, olivový a mandlový olej.

Tento recept si můžete připravit v libovolné kombinaci dvou rostlinných olejů podle toho, co máte k dispozici, a smíchat s vodkou.

Ingredience

1 lžíce hroznového a olivového oleje (nebo jakákoli kombinace dvou olejů)1 lžíce vodky50 kapek esenciálních olejů (volitelně)

Instrukce

Oleje vmíchejte do vodky ve spreji. Přidejte esenciální oleje pro zvýšení účinnosti a pro uklidňující vůni. Je to však volitelné a tyto spreje proti hmyzu si můžete připravit bez přimíchání esenciálního oleje.

Před každým použitím lahvičku dobře protřepejte, abyste se ochránili před otravným kousnutím hmyzem. Pokud to vyžaduje, můžete tento sprej znovu použít, aniž byste se museli obávat jakéhokoli podráždění, jako je tomu u většiny komerčních aplikací sprejů proti hmyzu.

Kajenský pepř, cibule a česnek DIY sprej proti hmyzu

Kajenský pepř je velmi účinná DIY domácí přísada ve spreji proti hmyzu, kterou můžete použít jak uvnitř, tak vně vašich domů, jako jsou květináče, zahrada, garáž nebo jiná místa náchylná k hmyzu, abyste je udrželi pryč.

Česnek a cibule jsou bohaté na silné repelentní vlastnosti proti hmyzu, takže když jsou aplikovány přímo na rostliny, chrání vaše rostliny a vaše tělo před kousnutím hmyzem a souvisejícími problémy.

Ingredience

1 lžíce kajenského pepře2 stroužky česneku½ středně velké cibule1 šálek lístků máty1 lžíce organického tekutého mýdla1 ½ až 2 litry vody

Instrukce

Pro přípravu tohoto domácího spreje musíte nejprve rozdrtit kajenský pepř, mátu, cibuli a česnek. Tuto směs přecedíme a dáme do čisté dvoulitrové láhve. Nyní do toho přidejte mýdlo a vodu a dobře protřepejte. Aplikujte jej na pokojové rostliny a na zahradu, abyste zabránili veškerému hmyzu.

Tento sprej na hmyz pro domácí použití je absolutně bezpečný a vysoce účinný. Tento sprej proti hmyzu můžete nahradit jakýmkoli komerčním insekticidem nebo toxickými chemikáliemi.

Sloučeniny síry, které se vyskytují v cibuli a česneku, jednoduše šíří zápach, který se nelíbí otravnému hmyzu, a to je důvodem jeho účinnosti při poskytování ochrany vašim rostlinám, aniž by jim způsobily jakékoli poškození.

Esenciální olej z citronu a eukalyptu ve spreji na hmyz

Citronový eukalyptus je velmi oblíbený přírodní repelent proti hmyzu používaný již v dávných dobách. Jedná se o schválenou přísadu do repelentů proti komárům Centers for Disease Control.

Funguje jako maska, která zabraňuje kousání hmyzu, jako jsou komáři. Po smíchání s vanilkovým extraktem se jeho účinnost zvyšuje spolu s velmi uklidňující vůní, která nebude dráždit váš nos.

Ingredience

15 kapek citronového eukalyptového oleje½ lžičky vanilkového extraktu4 lžíce vilínu

Instrukce

Smíchejte všechny ingredience v mixovací nádobě a poté nalijte tento připravený sprej proti hmyzu do spreje pro snadné použití. Nastříkejte jej na rostliny nebo aplikujte na pokožku, kdykoli navštívíte keř nebo les. Znovu jej aplikujte po čtyřech hodinách, kdy se sprej odpaří.

Jedná se o velmi účinný přírodní insekticid, který nezpůsobuje žádné škodlivé účinky, jako je tomu u chemického nebo DEET spreje.

Několik alternativních tipů, jak zabránit kousnutí hmyzem

Kromě použití výše uvedených sprejů na hmyz pro domácí použití můžete chránit sebe i své rostliny uvnitř i https://recenzeproduktu.top/ vně vašeho domova před napadením hmyzem pomocí níže uvedených tipů a triků.

Když míříte do místa náchylného k štěnici nebo hmyzu, noste plnou krycí látku, která vám může zakrýt celé paže, nohy, chodidla a kotníky.Při návštěvách venku noste volné a světlé oblečení.Při pobytu venku nepoužívejte žádné vonné vody nebo parfémy, protože to přitahuje brouky nebo hmyz.Ujistěte se, že jsou vaše potraviny a nápoje řádně zakryté, abyste se vyhnuli riziku zásahu hmyzu, který může kontaminovat vaše potraviny.Pro extra ochranu venku můžete použít citronelové svíčky.Když jste venku, ujistěte se, že místo, kde se zdržujete, nemá poblíž žádný stojatý zdroj vody. Pokud tam je, vyhněte se jejich kontaktům.

Kousnutí hmyzem není v žádném případě dobré pro vás, stejně jako pro zdraví vaší rostliny. Použijte tedy výše zmíněný DIY domácí sprej proti hmyzu, který lze snadno připravit s minimálními náklady a velmi snadno dostupnými bezpečnými a účinnými přísadami. Při používání esenciálních olejů přímo na kůži se však ujistěte, že jsou smíchány s nosným olejem, protože některé esenciální oleje jsou fototoxické, pokud jde o přímé vystavení slunci, mohou způsobit popáleniny a dokonce i riziko rakoviny kůže.

Zobrazit zdroje článků"">Zobrazit zdroje článkůhttps://wellnessmama.com/2565/homemade-bug-spray/https://www.wideopeneats.com/5-diy-bug-sprays-to-make-outdoor-dining-more-enjoyable/https://www.tipsbulletin.com/homemade-bug-spray/

Lakme, založená během první éry nezávislosti, je stále jednou z nejdůvěryhodnějších kosmetických značek v Indii. Dnes, i když jsou na trhu všechny mezinárodní kosmetické značky, indické ženy stále přísahají na jméno Lakme. V tomto článku jsme vybrali některé z nejlepších produktů naší oblíbené značky Lakme, které by měly udělat místo pro vaši kočičku.

Mnoho z nás neví, že Lakme je první indická kosmetická značka, která byla založena JRD Tata v roce 1952 na žádost tehdejšího indického premiéra Jawaharlal Nehru. Kosmetika Lakme, která začínala pouze s několika produkty osobní péče, má dnes na trhu kosmetických produktů a kosmetiky širokou nabídku a zdá se, že tento seznam se stále rozšiřuje.

Lakme má v současné době různé řady kosmetiky v různých cenových kategoriích, díky čemuž je ideální pro každý typ potřeb. Podívejte se na nejlepší produkty od Lakme v tomto článku a nenechte si ujít je vyzkoušet, pokud je již nepoužíváte,

Lakme Perfect Radiance Fairness Day Crème

Obsah

Lakme Perfect Radiance Fairness Day CrèmeLakme Perfect Radiance Intense Whitening CompactLakme Pleťová péče krém na obličejLakme Absolute Skin Natural MousseLakme Youth Infinity Skin Firming Night CremeLakme Absolute Kohl Ultimate KajalLakme Eyeconic Lash Curling MascaraLakme Barvy na rty Odstraňovač rtů Matná barva Na rty Lakme Matte MoZdroj: Stylecraze

Pokud hledáte denní krém, který se postará o pleť i o potřeby hydratace, může být dobrou volbou Perfect Radiance Day Creme od Lakme. Tento krém se rychle vstřebává do pokožky a nezanechává za sebou žádný odlitek, díky čemuž je oblíbený i mezi dívkami s mastnou pletí. Značka tvrdí, že tento produkt je dodáván s mikrokrystaly a je obohacen o vitamíny, které vám mohou poskytnout zdravou a zářící pokožku.

Tento krém je na pokožce lehký a jakmile se vstřebá, ucítíte na pokožce sametově hebký dotek. Na pokožce nepůsobí těžce ani mastně a okamžitě pleť rozjasňuje. Při pravidelném používání pomáhá při odstraňování opálení i jizev a skvrn na kůži.

Lakme Perfect Radiance Fairness Day Crème můžete zakoupit zde,

Kupte si tento produkt na Amazonu

Lakme Perfect Radiance Intense Whitening Compact

Kompakt je důležitou součástí kosmetického balíčku každé ženy. To může udělat konečný kryt přes váš make-up a také pro to žádný make-up vzhled; může jít přímo přes váš hydratační krém a dát pleti matný a jasný vzhled. Intenzivní bělicí kompakt Lakme perfect radiance je považován za hodnotný za peníze a může být dobrou volbou pro každou dámu.

Tento kompakt je dodáván s perličkami pro rozjasnění pokožky a vitamínem B3, který nejen pomáhá poskytnout osvětlený povrch pokožky, ale také pomáhá zesvětlit nepravidelnou pigmentaci pokožky při pravidelném používání. Tento kompakt také poskytuje ochranu před sluncem díky SPF 23 a UVA i UVB filtrům. Kompakt je velmi lehký, zcela bez oleje a je dokonalým kompaktem pro běžné použití.

Je k dispozici v 6 různých odstínech a poskytuje povrch, který není ani příliš matný, ani příliš lesklý. Tento bělící kompakt nezanechává na obličeji koláčově bělavý odlitek a lze jej nosit pro každodenní účely.

Lakme Perfect Radiance Intense Whitening Compact můžete zakoupit na níže uvedeném odkazu,

Kupte si tento produkt na Amazonu

Krém na obličej Lakme Complexion Care

Zdroj: Google

CC krém od Lakme má u nás širokou fanouškovskou základnu a je to určitě jeden z nejlepších produktů naší oblíbené značky Lakme. Počínaje děvčaty chodícími na vysokou školu až po ty, kteří chodí do kanceláře, každá dáma, která upřednostňuje přirozený vzhled bez make-upu pro každodenní účely, by měla mít tento produkt ve své sadě. Základním účelem tohoto krému Complexion Care je hydratovat pokožku a vyhladit nerovnoměrný tón pleti a dodat obličeji zářivý vzhled.

Tento krém lze dobře definovat jako směs denního hydratačního krému s dávkou podkladové báze. Poskytuje lehké krytí a nakonec poskytuje zcela přirozený vzhled, který je jasnější a rovnoměrnější než váš normální tón pleti. Lakme CC krém také nabízí ochranu před škodlivými slunečními paprsky díky obsahu SPF 20.

Tento CC krém může být také dobrou volbou pro práci jako podklad pod make-up, protože hydratuje pokožku a zároveň vyhlazuje nedokonalosti pleti.

Lakme Complexion Care Face Cream si můžete zakoupit přímo z následujícího odkazu,

Kupte si tento produkt na Amazonu

Přírodní pěna Lakme Absolute Skin Natural Mousse

Zdroj: LakmeIndia

Toto lehké složení vám může poskytnout lehké až střední krytí, které bude na pokožce působit zcela přirozeně. Nejlepší na této pěně je, že má takovou texturu, že nikdy nebudete mít pocit, že jste si na pleť nanesli nějaký make-up. Tvrdí se, že vydrží až 16 hodin a dodává pleti zdravý lesk a hladký matný povrch.

Tato přírodní pěna na pokožku je dodávána s SPF 8, což nemusí být dostatečné pro správnou ochranu před sluncem, ale je rozhodně lepší než nemít žádnou ochranu před sluncem. Má velmi hladkou texturu a klouže po pokožce jako kouzlo. Pěna se usadí do polomatného provedení a je snadno sestavitelná podle vašich požadavků.

Tato pěna je ideální pro všechny typy pleti, protože je formulována bez oleje a zároveň pokožku nevysušuje. Vydrží i v horkém a vlhkém počasí a ke stavbě nepotřebuje kompakt.

Lakme Absolute Skin Natural Mousse si můžete koupit zde,

Kupte si tento produkt na Amazonu

Noční zpevňující krém Lakme Youth Infinity Skin

Zdroj: Makeupandbeauty

Tento noční zpevňující pleťový krém z řady Youth Infinity od Lakme patří mezi velmi chválené produkty této značky. Pokud je vám něco přes dvacet nebo něco málo přes třicet, může být tento noční krém zpevňující pleť jednou z nejlepších výživ pro vaši pleť. Tento noční krém tvrdí, že regeneruje pokožku přes noc a pomáhá jí, aby se časem stala jasnější, mladší a jemnější.

Pokud tedy hledáte dobrý noční krém, můžete si snadno vybrat tento ze seznamu nejlepších produktů naší oblíbené značky Lakme. Tento krém obsahuje přísady, jako jsou Insta-kolagenové boostery, Niacinamid, který podporuje přirozený proces opravy pokožky, když spíte. Krém není příliš lepivý a rychle se vstřebává do pokožky a okamžitě ji rozzáří.

Důsledným používáním tohoto krému získáte nejen mladší vzhled pleti, ale také pomůžete snížit vady a vrásky.

Read Previous

Sportsbook 1xbet Becomes Paris Saint

Read Next

7 The explanation why Everyone Should Go To College